ENERGPOL Przemysław Perdek
Wielobranżowy Zakład Usługowy
telefon: 606 927 872
e-mail: sekretariat@energpol.pl

Awarie elektryczne

-Pogotowie awaryjne 24h /dobę

-Zabezpieczanie instalacji elektrycznych

-Uruchomienia awaryjne

-Tymczasowe dopuszczenia do ruchu

Zakład obsługuje całe woj.Ślaskie

 

 

Wszyscy doskonale wiedzą, jak uciążliwe mogą być awarie elektryczne.
Są one szczególnie kłopotliwe dla firm, których działalność wymaga stałego korzystania z urządzeń elektrycznych – czyli niemalże dla wszystkich.
Warto sobie jednak uświadomić, że taka awaria może też stanowić poważne zagrożenie. Aby zminimalizować niedogodności związane z usterkami instalacji, a także jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na przywrócenie zasilania, nasza firma wprowadziła usługę całodobowego pogotowia awaryjnego. Natychmiastowo usuwamy przyczynę problemu, a jeśli nie jest to możliwe, wtedy zabezpieczamy instalację do czasu wykonania pełnej naprawy.
Zatem jeśli przydarzy się awaria elektryczny w Katowicach lub woj.Ślaskim, wystarczy nas o tym powiadomić, a my zaradzimy problemowi najszybciej jak to możliwe i z dołożeniem wszelkich starań.
Należy także pamiętać, że regularne kontrolowanie stanu instalacji oraz dbanie o jej sprawność, wymiana zużytych czy uszkodzonych elementów, pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji opóźniających pracę zakładu lub ograniczających jego wydajność.