ENERGPOL Przemysław Perdek
Wielobranżowy Zakład Usługowy
telefon: 606 927 872
e-mail: sekretariat@energpol.pl

Informacje o firmie

Firma Energpol to wielobranżowy zakład usługowy o profilu elektrycznym, mający bardzo szeroki zakres działalności.
Nasze przedsiębiorstwo  już zaskarbiło sobie zaufanie wielu klientów.
Od samego początku postawiliśmy na pełen profesjonalizm, dzięki czemu nigdy nie zawiedliśmy swoich zleceniodawców.
Nasi pracownicy mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem, chętnie poszerzają też wiedzę konieczną w tej branży. Aby móc sprostać oczekiwaniom klientów, stosujemy tylko najwyższej jakości sprzęt. Wszystkie urządzenia pomiarowe charakteryzują się wysoką precyzją, a części, z których korzystamy, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm i przedsiębiorstw, także z sektora publicznego.
Podejmujemy się nawet bardzo trudnych czy nietypowych zleceń. Wykonujemy bieżące naprawy, ale możemy prowadzić też pełną obsługę dla zakładów,wspólnot mieszkaniowych,spółdzielni.
Energpol stale się rozwija i staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa, ale dzięki naszym kompetencjom i solidności stopniowo zwiększamy zasięg. Odpowiadając na życzenia klientów, wprowadziliśmy dodatkowo całodobowe pogotowie awaryjne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny i wysoką jakość.

Nasze cele to

Zakład posiada wszelkie konieczne uprawnienia i kwalifikacje. Mogą Państwo ze spokojem i zaufaniem złożyć w nasze  ręce sprawy elektryczne w Państwa domu i firmie.

Uprawnienia