ENERGPOL Przemysław Perdek
Wielobranżowy Zakład Usługowy
telefon: 606 927 872
e-mail: sekretariat@energpol.pl

Instalacje elektryczne

 

wykonujemy wszelkie instalacje elektryczne:

-montaż  instalacji elektrycznych budowlanych i przemysłowych.

-modernizacje konserwacje naprawy istniejących.

-oswiadczenia i sprawdzenia dla zakładów energetycznych.

-przyłacza energetyczne.

-odbiory i nadzór nad inwestycjami.

-instalacje teletechniczne.

-certyfikowanie instalacji elektrycznych i odgromowych.

 

 

Nasz zakład proponuje Państwu nie tylko wykonywanie pomiarów i doraźne naprawy, ale także wykonanie różnego rodzaju instalacji elektrycznych.
Dotychczas współpracowaliśmy w tym zakresie z bardzo wieloma firmami, zakładami produkcyjnymi, ale i z klientami indywidualnymi. Dla spółdzielni, przedsiębiorstw i wspólnot mieszkaniowych prowadzimy stały nadzór nad stanem instalacji, zajmujemy się jej konserwacją i obsługą wraz z pogotowiem awaryjnym.
Oferujemy montaż instalacji od podstaw, modernizacje istniejacych, remonty, wymiany poszczególnych elementów. Jeśli trzeba przyłączyć działkę budowlaną do sieci energetycznej, nasza firma służy pomocą. Podobnie w sytuacji gdy po przerwie trzeba na nowo przygotować instalacje elektryczne do podłączenia przez zakłady energetyczne.
Nasze usługi obejmują również mniejsze prace, na przykład zakładanie instalacji domofonowych, głośnikowych czy komputerowych, podłączanie telewizji cyfrowej, ustawianie anten satelitarnych.
Zawsze można też po prostu skorzystać z doradztwa elektrotechnicznego – nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają rozwiązać problemy z elektrycznością.